Žurnalas

DIABETAS - Gyvenkime sveikiau (PRIEDAS) 2024

© Joga ir ajurveda.  Nuotrauka: © Adobe Stock

Jeigu jau skaitote šias eilutes, vadinasi, jums rūpi. Galbūt savo, o gal artimųjų gyvenimo kokybė, kurią puikiai galima pagerinti net diagnozavus tokias ligas kaip diabetas. O keičiant įpročius, užbėgti ligai už akių, – šis leidinys išsamus patariamojo pobūdžio sveikatingumo gidas kiekvienam. Profesionalūs konsultantai dalijasi žiniomis, padėsiančiomis suprasti, kaip funkcionuoja mūsų organizmas, kaip jį veikia maistas, emocijos, mintys ir kodėl taip svarbu judėti.

Ką patartume tiems, kurie jau serga diabetu? Priimkite ligą ne kaip gyvenimo negandą, o kaip iššūkį, kaip galimybę mokytis, žengti augimo ir tobulėjimo keliu. Nepraraskite optimizmo ir, visų svarbiausia, – mylėkite save. Mylėkite pasaulį, kuriame gyvenate. Ir kasryt už viską dėkokite. Ne tik už galimybę vaikščioti, girdėti, turėti ant stalo kasdienės duonos. Už ligą taip pat! Už tai, kad ji suteikė galimybę pažvelgti į gyvenimą nauju žvilgsniu, pakeisti jo kokybę ir savo nuostatas – dėkojimo praktika labai galinga ir teikia džiaugsmą.

PAGRINDINĖS LEIDINIO TEMOS 

Mitai ir faktai / Kas tiesa, o kas ne? / Kai gliukozė tampa kūno priešu / Sveikų įpročių atmintinė / Gliukozės revoliucija / Saldumą keiskime meile / 15 aktualių klausimų apie diabetą / Valdome stresą – valdome ligą / Kontroliuokime insuliną / Hormonų jogos nauda / Ką valgyti ir ko vengti?

 

KAIP ĮSIGYTI? 


Patiko straipsnis? Pasidalinkite: