Žurnalas

Su šilčiausiais linkėjimais neramiais laikais gyventi taikoje ir ramybėje, atkeliauja naujas žurnalo „Joga ir Ajurveda“ numeris.

Tai leidinys ne tik tiems, kurie jau turi šią problemą, bet ir tiems, kurie nori niekada su ja nesusidurti.

Antrasis šių metų JOGOS IR AJURVEDOS numeris jau prekyboje! Viršelyje durys pavaizduotos neatsitiktinai. Už jų - žinutė kiekvienam iš jūsų.

Pirmasis šių metų JOGOS IR AJURVEDOS numeris su dar daugiau puslapių, dar įvairesnis ir įdomesnis, dar draugiškesnis aplinkai (be celofano įpakavimo).

Šiemet jau paskutinis žurnalo JOGA IR AJURVEDA numeris atkeliauja pas jus!

Su geriausios dienos linkėjimais atkeliauja puiki žinia – naujasis „Joga ir Ajurveda“ numeris jau prekyboje. Su visu pluoštu Jūsų pageidautų temų apie santykius, vaikus, ramybės paieškas ir tylą laikmečio triukšme.

Su žydinčiu pavasariu ir puikia nuotaika į Jūsų duris ir širdis beldžiasi naujasis numeris. Jį drąsiai galime vadinti sveikatingumo gidu, dovanojančiu daugybę žinių ir šiltų emocijų.

Balta žiema, baltas ir numeris, viršelyje besiskleidžiančiais ledo žiedais. Bet viduje šiltas ir jaukus.

Naujas „Jogos ir ajurvedos“ numeris su ažūriniu į taikų žydrą dangų besistiebiančiu lotoso žiedlapiu beldžiasi į jūsų duris ir širdis su geriausiomis emocijomis ir pozityviais pokyčiais.

Šiame, antrajame, žurnalo „Joga ir ajurveda“ numeryje rasite daugybę profesionalių jogos instruktorių, sveikos gyvensenos žinovų, dvasinių mokytojų patarimų bei išmintingų įžvalgų.

„Joga ir ajurveda" pataria, kaip gyventi sveikai ir harmoningai, padeda atsikratyti įpročių, kurie trukdo būti laisviems. Jei būtent to ir siekiate, šis leidinys – kaip tik jums!