Žurnalas

Diabetas. (SPEC. Priedas) Kas galėtų padėti?

Nuotrauka: © Joga ir ajurveda

JOGA IR AJURVEDA pristato specialųjį priedą „Diabetas. Kas galėtų padėti?“ 

Tai leidinys ne tik tiems, kurie jau turi šią problemą, bet ir tiems, kurie nori niekada su ja nesusidurti. Kaip rodo statistika, pasaulyje daugiausiai sergama II tipo cukriniu diabetu, kurį ypač įtakoja gyvenimo būdas.

Kaip pakeisti vis labiau nerimą keliančią šios ligos statistiką? Tereikia šiek tiek sąmoningumo, pakeisti požiūrį, praplėsti akiratį, pradėti judėti ir sveikiau maitintis. Pradėkite aktyviai domėtis, kaip funkcionuoja jūsų organizmas, kaip jį veikia maistas, emocijos, mintys. Tyrinėkite, skaitykite, kelkite sau klausimus ir ieškokite atsakymų. Visų svarbiausia: mylėkite save. Mylėkite pasaulį, kuriame gyvenate. Ir už viską dėkokite.

Ne medicininis, patariamojo pobūdžio leidinys „Diabetas“ siūlo į ligą pažvelgti holistiškai, suprasti organizme vykstančius procesus, atrasti natūralių, sveikatą tausojančių gydymo būdų, išmokti valdyti mintis ir emocijas.  Žurnale dalijamės savo srities meistrų patirtimi,  pratimų kompleksais, sveikais receptais, skatiname daugiau gaminti namuose, bendrauti, neprarasti optimizmo. Ten, kur pozityvios emocijos, ligos neturi ką veikti. 

Gerieji pokyčiai nėra stebuklas, juos susikuriame patys. Gydytojai tik gydo, o rūpintis sveikata turime patys. Viskas mūsų rankose!  


Žurnalą galite įsigyti daugelyje prekybos centrų arba kreiptis tiesiai į redakciją el. p. jogairajurveda@gmail.com  Siunčiame ir į užsienį.

 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: