Disciplina, darbas ir kokybiška informacija – raktas į būties kokybę

Tokią pagrindinę žinutę savo veikla žmonėms siunčia Vokietijoje gyvenanti profesionali psichiatrė ir energetikė Giedrė, transformaciniame darbe save vadinanti Giedre Myriel. 

 

„Ar galima jus vadinti mokytoja?“ – klausiame susitikę pokalbio Giedrei viešint Lietuvoje. Čia ji atvyko vesti tiesioginių, ne nuotolinių praktikų su „savo moterimis“ – taip vadina ne vienus metus egzistuojančią Karmos transformatorių bendruomenę, nors pastaruoju metu prie jos noriai jungiasi ir vyrai. „Nemėgstu, kai mane vadina mokytoja, – sako Giedrė. – Sutrinku gavusi daug dėmesio, kai dėkingos moterys dovanoja gėles, malonias smulkmenas. Esu labai konkrečiai dirbanti suvalkietė, kuriai ne prie širdies ir madingi nūdienos praktikų apibūdinimai: sąmoningumo treneriai, kaučeriai, mokytojai ir pan. Kur kas geriau, kai mane vadina Giedre“, – atvirauja prieš daugiau nei dvidešimt metų iš Lietuvos į Vokietiją išvykusi marijampolietė ir pašmaikštauja: mes, suvalkiečiai, konkretūs, neburiam. Natūraliai kyla klausimas – iš kur tas gebėjimas skaityti visatos žinias? „Energinėje plotmėje vyksta daugybė įdomių dalykų. Kad ir mano sielos pradžios vardo Myriel atsiradimas. Jį, susijungusi su savo aukštesniuoju AŠ, iš mano gimimo datos ir asmeninių duomenų priėmė ir man perdavė vokietė bioenergetikė. Kai jį gavau, visi asmeniniai susijungimai su įvairiomis kosmoso energijų sistemomis tapo nepalyginamai greitesni, aiškesni – dabar bet kokią karmos transformaciją sau ar žmonėms atlieku tik per sielos pradžios vardą – Myriel. Štai kaip mes dirbame. Kodėl tai, ką darau, vadinu darbu? Nes tai ir yra didelis darbas, ne keitimosi ar darbo iliuzija ir įtikėjimas, kad jau padariau dėl savęs viską. Mes galime daugiau, nei žinome“, – labai gražiai tarmiškai, sklandžiai ir be skubos rikiuoja žodžius.

  

Jokių nuolaidų nedaro

„Esu griežta, akcentuoju kokybę ir suvokimą, bet niekam savo žinių neprimetu – ateina dirbti ir pasilieka tie, kam tikrai to reikia. Mąstau taip: dirbate – dirbkite, kol yra asmeninis poreikis. Jei norisi išeiti (kam per sunku, per daug laiko atima ir pan.), galima išeiti – kiekvienas tam turime teisę ir tik patys galime ir turime priimti savo sprendimus. Žinau, kad dalį giluminių žinių jau būsite gavę ir bet kada, kai būsite pasiruošę, jas panaudosite ne tik savo, bet ir savo artimųjų karmai pagerinti. Žmonės, aktyviai veikiantys ne tik sau, bet ir savo aplinkai, mane labai džiugina. Tada jau aš laiko neskaičiuoju, su kaupu daliju žinias. O jos – įvairiausios. Pavyzdžiui, kaip  išvalyti ne tik savo, bet ir vaikų, anūkų energiją. Tai labai teigiamai atsiliepia žmogaus būsenai ir išplečia asmeninę aurą – su tokia mes įgauname daugiau suvokimo, o su juo – ir aiškumo, tada galime nuveikti daugiau darbų ir tikėtis pokyčių. Jei visas turimas žinias surinktume, išeitų solidi knyga, kurioje būtų visi kodai, kaip keičiant save galima susitvarkyti su smurtaujančiu ar neištikimu sutuoktiniu, sergančiu vaiku. Būna, užtenka mamai pačiai pasikeisti, ir, žiūrėk, vaikui nukrenta temperatūra, net planuotų tonzilių nebereikia pjauti – taip galingai veikia tinkamos ir tinkamai nukreiptos energijos“, – pasakoja Giedrė.

 

Kokybė greitai neplinta

Kodėl energiniais mokytojais netikima, jie ignoruojami, nevertinami? Manau, kad šiandien, kai kone kiekviename name yra po žolininką, energetiką, jogos, dvasinį mokytoją ir pan., pigiais paverstų tikrų dalykų pasiūla klaidina ir blokuoja. Gilintis, kas gi tas tikrasis mokytojas, kas ne, niekas nenori, o ir suvokimo nėra, kad energinis darbas – toks, kaip ir kiti, kurių paslaugomis naudojiesi. Pats juk dantų netaisai, plaukų nekerpi, o transformuotis nutari pats. Tada čiumpi pirmą po ranka papuolusią medžiagą, kartoji afirmacijas, kurios neįkrautos energetiko yra tik tušti žodžiai. O ir laiko gilintis bei aiškintis, kas yra kas, nėra, jei ir rastum, dalintis lyg ir nesinorėtų – kas jau ten laikins nepopuliarus dalykus. Va, pigus anekdotas išsyk užbombarduoja profilius, tokia informacija visada patraukli, nes patogi. Ir tokios alkstantieji visada apkaltins dėl savo bėdų kitus, o išmintingas ieškos kokybiškos informacijos, nevers kaltės ant protėvių, senelio, dar kažko. Gyvendami praeities šešėliuose, negalime džiaugtis šia diena. O akcentuodamas tik save, negali galvoti apie vaikus, kuriems gali nutiesti laimingą kelią, nes keisdamas pačiam, transformuojant savo genetiką ir negatyvius giminės modelius bei programas keiti ir visą aplinką. Bėda ta, kad esame per per daug sureikšminę ir pinigus, o tai taip pat neleidžia patikėti energine kokybe. Be to, pertekliaus amžius diktuoja savo madas, kai gali kaip vaikas būti irzlus. Pati stengiuosi dirbti tik su žmonėmis, kurie pagarbiai elgiasi ne tik su manimi, bet ir su aplinka, nes, mano manymu, klientas nėra karalius, kuris perka šypseną.

 

Galingas metas keistis 

Noriu priminti, kad energijos šiandien kinta neįtikėtinai greitai – keičiasi jų vibracijos. Todėl jausmas, kad gyvename keliose realybėse, pastaruoju metu tik stiprėja. Visata rodo, kad atėjo metas iš 3D energijų pereiti į aukštesnes, kai turime atsikratyti baimių ir abejonių, pagaliau liautis būti kažkur per vidurį patogiame komforte: arba kyli aukštyn ir pasirenki sveikimą ir teigiamų pokyčių kelią, arba lieki nenuovokus stebėtojas savo užsiciklintose situacijose, kuriose gali manyti, kad dirbi, bet niekas nesikeičia. Ar pasinersi į visišką nenuovokumą, ar kilsi aukštyn, priklauso nuo kiekvieno asmeniškai. Bet ir pasirinkus kelią aukštyn, svarbu žinoti, kad nebus lengva. Tai ne kelių savaičių darbas, o sistemiškas nuolatinis ėjimas pilnatvės link be baimės, leidžiant tekėti energijoms ir priimant aukštesniųjų jėgų pagalbą. Visiems linkiu kokybės – idealesnio meto būti joje Žemėje dar nebuvo.

 

8 Giedrės Myriel patarimai norintiems gyventi sąmoningai

Būkite atidūs. Tam, ką darote ir kaip darote. Negudraukite prieš save, kad nėra galimybių skirti laiko vidinei švarai, koncentruokitės tik į kokybiškas žinias, o jas radę, nesiblaškykite, neeikvokite laiko sugerti visą dvasinių žinių srautą – dažnai tai tik daug teksto ir jokio, na, pavartosiu tą žodį, – sąmoningumo. O jis ir yra ne kas kita, kaip būčiai pagerinti skirtas laikas sau. 

Mokėkite pasirinkti. Turime galimybę pasirinkti tinkamą informaciją. Ji turi būti gera, paviršutiniškai neverta švaistyti laiką. Pastebėjau, kad švaresnė yra tų energija, kurie nebėgioja po galybę seminarų, o suradę sau tinkamą mokytoją sistemingai ir tikslingai dirba. Be to, ir mokytojui lengviau, kai tave jau pažįsta ir transformacijas mato ilgesnį laiką. 

Pamatuota rizika. Sakoma, tik išdrįsk, ir visata tavęs nepaliks. Aš nesiūlau iš karto eiti į niekur, pavyzdžiui, daugiavaikei mamai mesti darbą. Jei neturi stabilumo, bus dar daugiau streso, nes ką vaikams rytoj duosi valgyti. Jei pribrendai keistis, turėk patikimą variantą, nes tikėdamas, kad visata padės, gali sulaukti jos atsakymo, kad tau dar ne laikas. Todėl drastiškų sprendimų nereikėtų.

Ligos ne išorėje, o viduje. Jei skauda stuburą, kyla spuogai, tunkama ir pan., tai tiesiogiai susiję su emocijomis ir asmenine energija. Ji tokia galinga, kad įstrigusi duoda stuburo skausmus, verčia emociškai valgyti, odą beria spuogais susinervinus. Neminkite poliklinikų slenksčių, o patyrinėkite savo emocijas. 

Saugumas. Yra praktikos, kurių niekada nereikėtų daryti vieniems, nuotoliniu būdu ar be priežiūros – nežinai, kaip kiekvieną pakeis, būna, kad žmogus negali atsimerkti ir išeiti iš situacijos ar būsenos, į kurią įkrenta. Tikrasis mokytojas niekada negudraus kalbindamas dalyvauti nuotolinėse  pavojingose praktikose – jis prisiima atsakomybę.   

Atlygis. Jis egzistavo visais laikais, nesvarbu, ar tai druska, ar prieskoniai. Praktikos be atlygio – iškraipytos. Visatos įstatymas yra duoti ir imti. Nuolatinis nemokamų dalykų siūlymas yra žingsnis į neigiamą finansinę karmą. Finansinė pusiausvyra svarbi todėl, kad negautume arba nepaaštrintume galbūt jau esamos negatyvios finansinės karmos arba nesusikurtume naujos. Tikras bioenergetikas žinos, kada siekiant pokyčių žmogų galima papildomai apdovanoti, paskatinti. 

Reguliarumas. Norite keistis? Būtina drausmė ir proceso reguliarumas. Tai turi tapti įpročiu, kaip valytis dantis ir kloti rytais lovą. Tai ir energiniai švaros dalykai, kai emociškai įėjęs į kitą būseną gali užsiimti savo vidaus švarinimo darbais.   

Moteriškumas. Nepamirškite moteriškumo. Transformacija nėra visko atsisakymas ir sėdėjimas plikam ant skruzdėlyno. Netikėkite, kai jums sako: pinigai nesvarbu, jums nereikia puoštis, nepirkit suknelių ir pan. Moterims reikia būti moteriškoms, puošnių drabužių, papuošalų, reikia mokėti save palepinti neprarandant ryšio su asmeniniu dvasingumu.

 

DOVANA MŪSŲ SKAITYTOJAMS – transformacinė meditacija!

https://www.youtube.com/watch?v=cUG59faAzw0&t=646s

 

Visą interviu skaitykite naujausiame JOGA IR AJURVEDA numeryje.

jogairajurveda.lt/kaip-įsigyti

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: