Sveikatinamės

Dvasinis stuburo ištiesinimas

Nuotrauka: © pixabay.com

„Tai ne manualinė terapija, kaip daugelis mano, o Dievo dovana. Patirti ją gali ir turi kiekvienas, nes tiesinti šiandien reikia visus. Net jei jums atrodo, kad tikrai nieko neskauda", – sako gyduolės Vaivos Vekerotienės jau kelintą kartą į Lietuvą pakviestas mokytojas iš Vokietijos Piotras Elkunovičius. Šis pasaulyje pripažintas metodas užpatentuotas Vokietijoje.

„Dievo energija yra išmani. Ji viską žino ir koreguoja taip, kaip reikia, – taip šią transformaciją pristato mokytojas ir paaiškina, kad visa apimantis stuburo tiesinimas vadinamas dieviškuoju, nes sujungia visą žmogaus esybę – kūną, sielą ir dvasią į vieną visumą. Tik tada mes galime priimti transformuojančiąją energiją. Tai dvasios procesas, kuris veikia per visas egzistencijas, visais laikais: praeityje, dabartyje ir ateityje. Ši praktika tarsi tvarkos atkūrimas – pašalinus fizinius ir emocinius trikdžius organizmas pats save pradeda gydyti, patiriama beribė meilė, o jos siekia kiekviena gyva būtybė. Mylinčių ir mylimų žmonių nekamuoja nei skausmai, nei liūdesys. „Ar gali mylimas žmogus būti depresyvus? Žinoma, ne. Ar gali nemylimas vaikas mylėti tėvus? Irgi ne – ilgainiui nutrauks su jais santykius“, – sako Piotras primindamas, kad gydydami stuburą dovanojate sau meilę, padedančią atgauti tikėjimą net po sunkių įvykių. „Gerai pamenu, kai po skyrybų visiškai gyvenimo džiaugsmą ir sveikatą praradusi sergančios sielos moteris po seanso žengė į kokybišką gyvenimą pakelta galva, o ne nunarinta nosimi, kaip dabar daugelis vaikšto. Būkite tam pasiruošę ir jūs, nes po dvasinio tiesinimo seanso gyvenimas kardinaliai keičiasi.


Kaip veikia harmonizavimas

• Atkuria taisyklingą kūno laikyseną, padeda atsikratyti skausmų, harmonizuoja emocijas, dovanoja geresnę būtį.

• Su stuburu susieti visi organai, žmogaus valdymo centrai, meridianai, saugoma visa pozityvi ir negatyvi informacija. Kuo stuburas sveikesnis, tuo mes laimingesni.

• Atliekamas kūdikėliams ir vaikams lemia lengvesnį gyvenimą, padeda atrasti gerąsias savo savybes.

• Sunkiai sergantiems ligoniams padeda apsispręsti – sielai išeiti ar likti. Po seanso siela išeina su šypsena.

• Stiprina dvasią, išlaisvina ir praplečia sąmonę, pakelia ją į kosminės sąmonės lygį, kur ji sugeria Dievo šviesą ir tada stuburu nusileidžia į kūną sužadindama savigydos jėgas.


Vaizdas prieš dvasinį stuburo ištiesinimą (kairėje) ir po ištiesinimo (dešinėje).Palinkėkime stuburui sveikatos

„Jei stuburas būtų sveikas, žmonės neturėtų jokių bėdų", – sako gyduolis. Kai energija juo teka laisvai, nelieka vietos skausmui ir pykčiui. Visi moksliniai tyrimai byloja, kad žmogus gali gyventi be vaistų, nes savyje turi visa, ko reikia būti sveikam.Tik tai praranda dėl netinkamo gyvenimo būdo. Šio laikotarpio rykštė – elektromagnetinis spinduliavimas, skydliaukės, žarnyno ir psichikos ligos. Visa tai atsispindi ir stuburo sveikatoje. Daugybės brangiausių stuburo operacijų nereikėtų, jei tik laiku pastebėtume pirmuosius jo pažeidimo simptomus. O jų turime visi. Mamos įsčiose besiformuojantis embrionas – sielos įsikūnijimas – tada, kai formuojasi stuburas, su mamos krauju sugeria ne tik maistines medžiagas, bet ir visas jos emocijas. Kiekviena būsimų tėvų mintis, žodis, elgesys turi įtakos būsimo kūdikėlio vystymuisi. Jausdamas tėvų emocijas embrionas čiulpia nykštį taip save ramindamas, saugodamas nuo negatyvo. O būtent jis ir skatina stuburo iškrypimą, todėl dauguma mūsų gimsta asimetriški, dėl to patiria įvairiausių negalavimų – žalojami vidaus organai, judėjimo aparatas, dėl nuolatinio diskomforto kyla blogų emocijų.

 

4 gyduolio įžvalgos

1. Esi tas, ką valgai. Tinkamu maistu iš tiesų galima išsigydyti viską. Netinkamu susargdinti kūną ir dvasią. Valgykite tik natūralius produktus, kuo daugiau lapinių daržovių, mažiau bulvių ir grūdų, kuriuose daug lektinų, iš kurių vienas – glitimas. Lektinų yra ir cukinijose, pomidoruose, paprikose.

2. Būkime geri patys sau: mintimis, žodžiais, elgesiu ir sąmoningumu.

3. Žmogus sukurtas būti sveikas. Kodėl tada sergate?

4. Nebūtina laukti mano vizito. Mano mokiniai – tokie patys laidininkai tarp Dievo ir jūsų kaip ir aš. Lietuvoje jų yra 22. Tereikia įsileisti į save gyduolio širdies gerumą ir jo meilė jus transformuos.

 

Daugiau informacijos

Vaiva Vekerotienė

Tel. +370 61534429, v.vaiva.reiki@gmail.com

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: