Garsų vibracijų mankšta – nuo peršalimo ligų

Nuotrauka: © pixabay.com

Rytuose nuo seno žinomas ligų gydymo būdas garsais, arba kitaip tariant, tam tikromis garsų vibracijomis. Ji ypač naudinga šaltuoju metų laiku, kai siaučia visokiausios peršalimo ligos.

 

·        Atsisėskite sukryžiuotomis kojomis, tiesia nugara, atsipalaiduokite ir nenutrūkstamai tarkite garsą r keisdami intonacijas. Šis pratimas gerina nosiaryklės kraujotaką, todėl tampame atsparesni bakterijoms ir virusams.

·         Jei išsišiepsite tarsi šypsodamiesi ir pratisai tarsite balsę „i“, pagerinsite smegenų veiklą, akių, ausų bei nosies būklę.

·         Pratisai tariama balsė „o“, sukelia vibracijas krūtinėje – tai gerina kvėpavimo kokybę, plaučių, bronchų veiklą, šį garsą gali išmėginti ir sergantys astma.

·         Balsė „u“ pagelbės tiems, kurie turi problemų dėl negaluojančios gerklės.


Kaip tarti

Kiekvieną iš šių garsų tęskite tolygiai (tarsi išdainuokite), kol plaučiuose užteks oro. Paskui darykite trumpą pauzę, giliai įkvėpkite ir vėl kartokite. 4-8 kartus. Tardami garsą dėmesį sutelkite į tą kūno dalį ar organą, kuriam garsas daro poveikį.


Apie OM

Ypač stiprias vibracijas skleidžia garsas OM  arba AUM. Tai sakralinis garsas, kuris harmonizuoja ir apvalo ne tik visą organizmą, bet ir aplinką, kurioje sklinda. Šis garsas puikiai nuramina nervų sistemą bei nerimstantį protą. Jis veikia kaip meditacija. Pasak žinovų, jei kasdien bent 15 minučių balsu pratisai tarsime garsą „aum“, netrukus imsime pastebėti savo asmenybėje bei savijautoje puikių teigiamų pokyčių.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: