Sveikatinamės

Smilkalai – energinei švarai

© Joga ir ajurveda.  Nuotrauka: © pixabay

Kaip tvarkyti namus, to esame mokomi nuo mažens. Žinome, kad būtina nuolat plauti grindis, šluostyti dulkes, išnešti šiukšles. Tačiau niekas mūsų nemokė, jog namus lygiai taip pat reikia apvalyti ir nuo blogos energijos. Įvykusių barnių, apkalbų, išsprūdusių negerų žodžių vibracijų, ligų ar nemalonių svečių paliktas energinis pėdsakas niekur nedingsta. Nevaloma visa ši sunki energija kaupiasi ir teršia ne tik mūsų namus, bet ir mus pačius. Būdų, kaip valyti erdvę yra įvairių. Nuo seno pastebėta, jog vienas paprasčiausių ir veiksmingiausių  - smilkymas.

Vieni stipriausių smilkalų, kurie padeda palaikyti savo viduje ir aplinkoje energinę švarą yra  Palo Santo ir Baltasis šalavijas.

Palo Santo  

Išvertus iš ispanų kalbos reiškia "Šventasis medis". Palo Santo smilkalai nuo seno naudoti įvairiuose ritualuose, dvasinėse praktikose, meditacijose. Jų dūmas išgrynina erdvės vibracijas, išsklaido pykčio, agresijos, liūdesio energijas, sukuria pozityvią aplinką, atpalaiduoja, stiprina ir saugo nuo ligų. 

Baltasis šalavijas

Amerikos indėnų nuo seno vertintas sakralus augalas, dar vadintas šventąja žole ir naudotas įvairiose šamaniškose praktikose. Garsėja stipriu gebėjimu fiziškai bei dvasiškai apvalyti, išvaduoja nuo sunkių energijų, ardo susidariusius energinius blokus, harmonizuoja, nuskaidrina, ramina kūną, protą ir sielą. Taip pat padeda regėti aiškius sapnus, stiprina intuiciją bei aiškiaregystę. Kvapnus šio augalo dūmas labai populiarus ir tarp šiuolaikinių dvasinių praktikų propaguotojų, medituotojų. Baltojo šalavijo smilkymu galima apvalyti tiek patalpų erdvę, tiek žmogaus energinį lauką, tiek įvarius daiktus. Svarbu žinoti, kad valant kito žmogaus energinį lauką, būtina gauti jo sutikimą.

Daugiau apie energinį valymą smilkalais bei valymui tinkamiausias jų rūšis  JOGOS IR AJURVEDOS 2019 NR. 4. 


Patiko straipsnis? Pasidalinkite: