Sveikatinamės

Pajuskite gyvenimo energiją! 10 ajurvedos patarimų

Nuotrauka: © pixabay

Sakoma, kad mūsų gyvenime įsitvirtintų naujas įprotis, turime jo nuosekliai laikytis ne mažiau kaip 21 dieną. Taigi siūlome šiais patarimais ar bent dalimi iš jų pamėginti vadovautis būtent tiek dienų. Per šį laiko tarpą neabejotinai spėsite pajusti nuostabių teigiamų pokyčių. Galbūt paskui jie taps nuolatiniais įpročiais, pakeisiančiais visą gyvenimą.

1.      Pamėginkite eiti miegoti ne vėliau kaip 22 val., o keltis 5 – 6 val. ryto ir tą metą skirti meditacijai, jogai ar kitokiai mėgstamai mankštai arba aktyviam pasivaikščiojimui gryname ore.

2.      Pamėginkite ne mažiau kaip 4 valandas prieš miegą nieko nevalgyti. Greičiausiai jau po pirmos savaitės pradėsite regėti šviesius sapnus, o ryte nubusite lengvai ir žvaliai nusiteikę.

3.      Pamėginkite negerti kavos ir juodos arbatos. Pamatysite, kad viduje atsiras daugiau ramybės, vakarais lengviau užmigsite ir miegas taps gilesnis, jausitės geriau pailsėję.

4.      Pamėginkite sekti savo laikyseną ir kvėpavimą. Sėdėkite tiesia nugara, kvėpuokite giliai ir ramiai pilvu. Pastebėsite, kaip pagerės jūsų atmintis, pagreitės mąstymas, jausitės stabiliai ir ramiai.

5.      Pamėginkite valgyti sąmoningai, visas mintis sutelkę tik į valgomą maistą. Neskubėdami, gerai sukramtydami kiekvieną kąsnį, pajusdami visus skonio niuansus.

6.      Pamėginkite žmonėms, kurie jums nepatinka ar kelia problemų, kiekvieną rytą ir vakarą mintyse palinkėti laimės, nusišypsoti ir nusiųsti šviesą.  

7.      Pamėginkite laikytis ekadašio. Kalendorių rasite ČIA.

8.      Pamėginkite telefonu kalbėtis tik tada, kai iš tikrųjų reikia ir tiek, kiek reikia, neskaitykite jokių blogų naujienų, soc. tinkluose leiskite tik konkretų ribotą laiką (pavyzdžiui, 15 min. per dieną).

9.      Pamėginkite kiekvieną vakarą padėkoti Visatai už viską, ką šiandien suteikė. Susitelkite į tai, ką turite, pajuskite nuoširdų dėkingumą.

10.  Pamėginkite kas rytą ir vakarą po 108 kartus sukalbėti pasirinktą mantrą, maldą ar afirmaciją. Išsirinkite tokią, kurį atitiktų tikruosius jūsų širdies poreikius.

 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: