Partnerių turinys

JURTA, KUPOLAS, UPĖ, PIRTIS – tegul poilsis būna išskirtinis 🌞

© vararojus.lt.  Nuotrauka: © vasarojus.lt

Ramus, palaimingas laikas gamtos apsuptyje – svajonės išsipildymas norintiems pabėgti nuo miesto ir minčių šurmulio pasineriant į kitokią, kokybiškesnę lėtumu realybę. Kai ant delno tupia drugeliai ir vėjyje šnara pakrantės smilgos. Kai teka vanduo ir pro stogą mirguliuoja žvaigždės.

Magiško poilsio namai GAMTOJE 

Tiems, kas išsiilgęs tikrumo, kas nori pasinerti į ramų kaimelio gyvenimą ir pasimėgauti kiekvienu metų laiku Gamtoje – juk kiekvienas metų laikas savotiškai magiškas. Netradicinių pastatų – kupolų, jurtų – ir natūraliosios gamtos sintezę sukūrusios bei bendrystę akcentuojančios sesės Kristina ir Simona, į gimtąjį Jundeliškių kaimelį, kur ir įsikūrusi VasaRojus poilsiavietė, grįžo iš aktyvaus gyvenimo ir dinamiško darbo – viena iš Vilniaus, kita – iš Kipro. Sugrįžo į ramybę, į savo vaikystės pievas, prie tekančios Verknės upės, į Tikrosios Gamtos glėbį. 

Beribės erdvės

Žingsnis po žingsnio VasaRojus tapo erdve, kur galima tiesiog pabūti, paskaityti knygą hamake ar patogiai įsitaisius priešais krosnelėje rusenančią ugnį, atsigerti šiltos pievų žolelių arbatos, pasišilti saulės spinduliuose vasarą, pasivartyti sniego pusnyse žiemą ar klausyti krentančius lietaus lašus į tekantį upės vandenį rudenį. VasaRojus – tai erdvės pabendrauti su savo mylimais ar pabūti tiesiog pačiam su savimi. Tai erdvės viskam, kas leidžia kūnui atsipalaiduoti, mintims būti tik čia ir dabar bei patirti šviesiausias emocijas. Sesės tiki, kad pabuvę Gamtos apsuptyje, pajautę ramybę ir harmoniją, šį jausmą išvykdami išsivešite su savimi į savo kasdienius gyvenimus supratę, jog skubėjimo, bėgimo, streso kupiname gyvenime galima leisti sau gyventi ramiai ir visiškoje pilnatvėje.

Neatsitiktinai VasaRojaus nameliai išskirtinių formų – tam, kad svečiai atsidurtų visiškai kitokioje aplinkoje negu, kad įpratę savo namuose. Čia patogiai įsitaisiusi Jurta ir keturi Kupolai. Nameliai įrengti su visais patogumais, kad svečiai jaustųsi patogiai, saugiai, bet tuo pačiu ir jaustų Gamtos buvimą visai šalia. Dosnioje erdve ir medžiais teritorijoje kupolai ir jurtos išsidėstę lanku, kad svečiai turėtų ir savo erdvę, ir tuo pačiu, norui esant, bendrautų su savo kaimynais, surastų sau bendraminčių. Viduje pastatų vyrauja minimalizmas, paprastumas. Ir iš tiesų, kiek gi tų materialių gėrybių reikia. Čia vėl gi sesės svečius kviečia atsigręžti į paprastą žmogiškumą, kai kiekvienas svečias pasitinkamas tarsi sugrįžus namo. Juk viskas susideda iš ramybės, paprastumo, žmogiškumo ir bendrystės. Tegul tas ramus pabuvimas VasaRojuje dovanoja progą sustoti, pastebėti ir įvertinti savo lūkesčius – galbūt laikas kažką keisti gyvenime ir judėti kita linkme, o galbūt kaip tik pasirinktas puikus gyvenimo kelias ir tereikia mėgautis kelione. 

vasarojus.lt  🌳❤️

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: