Partnerių turinys

Sawanté magija

Partnerio turinys.   © Sawanté.  Nuotrauka: © Sawanté

Kai gyvenimas vis greičiau įsibėgėja, norėdami jausti mažiau įtampos vis dažniau pasirenkame komfortą ir patogumą. Tačiau tai anaiptol nereiškia, kad vėl turime įsisupti į ankstesnius pasirinkimus ir rutinas. 


Visada galima atrasti kažką naują - mielą akiai ir širdžiai. Sawanté kimono tipo marškinių ir kelnių kostiumą, kuris ne tik neįtikėtinai kokybiškas, lengvai krentantis, bet pagamintas čia, mūsų šalyje, rankomis tik iš aukščiausios kokybės audinių. Kai aplinkiniai prekės ženklo įkūrėjai vis kartojo ir pamokančiai mokė kaip reikia taupyti, renkantis mažiau kokybiškas medžiagas, kaip ji sako, ji matė Sawanté moterį, kuri gyvena savo unikalų gyvenimą iš vidinės intuicijos. Ji sutampa su savo vizijų vibracijomis. Ji traukia tai, ko trokšta. Tarsi pats gyvenimas jai sakytų TAIP. Ir kitiems šalia esantiems tampa aišku, kad Ji, Sawanté moteris, turintį didesnį tikslą. 

 

Traukiantys akį raštai, švelnūs it šilkas audiniai, patogūs estetiški vizualiai siluetai, - šie kostiumėliai neturi laukti progos, kada tu jais pasipuoši. Kupini juoko sekmadienio vėlyvieji pusryčiai miesto šurmulyje, piknikas su šeima valgant blynus su aviečių uogiene ant ežero kranto, pasivaikščiojimai saulei leidžiantis kopose. Visos gyvenimo akimirkos tinka. Kurdama, žinojau, kad turiu investuoti į kokybę ir nepadaryti nei vieno kompromiso, nes šis kostiumėlis ne tik tiesiog arti kūno. Jis negali erzinti, dirginti, būti nepatogus, negražus ar nutampytas. Aš noriu, kad Sawanté moteris švytėtų ir skleistų savo energiją, todėl šiuos kimono tipo markškinių ir kelnių kostiumėlius - lounge suit kūriau būtent su šia intencija.

 

Aš sukūriau jį Tau.

Noriu, kad Tu žinotum, kad ESI. Savita savo kasdienos pasirinkimais, unikali savo žavinga šypsena, įdomi savo vidiniais dialogais, miela savo švelniais prisilietimais, moteriška savo meile sau. Jau žinai? ESI. 

 

Visada. Kiekvieną minutę.  Tiek mes save lyginame su kitais. Paradoksas, norime atrasti ir pažinti save, o lyginame su tais, kurių dažniausiai net nepažįstame. Individualumas yra tavo unikalumas, - savybė, kuri kiekvienai suteikia vidinės galios. Taip paprastai, be jokio išorinio įrodymo, kokia esi nuostabi. 

 

Aš, Sawanté, noriu Tau pakuždėti, kad nėra vienos gyvenimo istorijos, linijos, potyrio, kuriuo vadovaudamasios turėtume bėgti viena paskui kitą. Tai ne lenktynės, tai savitas, unikalus gyvenimas. Ir jeigu jūsų paklaus, ką jūs veikiate gyvenime? Atsakykite, kad kvėpuojate. Įkvėpi naują dieną, salstelėjusį miško kvapą, aistros skonį, besąlygišką meilę sau. Iškvėpi visa, kas jau atitarnavo, visa, kas jau seniai nebe reikalinga.


Sawanté sukurta Tau ir apie Tave.

sawante.com
https://www.facebook.com/yoursawante

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: