Partnerių turinys

Sunkiosios antklodės – lengvam poilsiui

© NOXNOX.  Nuotrauka: © NOXNOX

Dabartiniame įtampos kupiname pasaulyje visavertis poilsis – tas veiksnys, kuris garantuoja sveikatą ir pozityvią, darbingą rytdieną, neleidžia perdegti. Daugybę gero miego paslapčių veikiausiai žinote. Bet ar girdėjote, kad padėti gali ir tinkama antklodė? Tokia kaip sunkiosios NOXNOX?


Būtent miegas padeda geriausiai ir lengviausiai atsigauti po įtemptos dienos. O kad sapnai atkeliautų lengviau, pasirūpinkite tinkama miego higiena. Pasirinkus tinkamą, jaukaus audinio kokybišką patalynę, galima sumažinti kūno jautrumą dirgikliams, nemigos simptomus, gera antklode tarsi tyla apsigobti ramybe. Būtent tokią, naujovišką, išskirtinę, jaukią, bet... nelengvą lengvam poilsiui ir siūlome išbandyti visai šeimai. Specialiosios NOXNOX sunkiosios antklodės švelniai spaudžia kūną, tarsi ilsėtumėtės mylimo žmogaus glėbyje – saugiai, maloniai ir palaimingai. Jos padeda pasijusti geriau: sumažės streso hormono kortizolio, padaugės laimės hormono serotonino ir meilės hormono oksitocino, o išsiskyręs melatoninas padės užmigti greičiau.


Sunkiosios antklodės ypač tinka vaikams – padeda lovelėse besivartančioms atžaloms lengviau užmigti, o švelnus spaudimas nuramins net didžiausią nenuoramą. Galite rinktis iš dviejų 3,6 ir 4,5 kg svorio tekstilės antklodžių. Rekomenduojama naudoti vaikams nuo 5 metų amžiaus.


IŠ KO PAGAMINTA SUNKIOJI ANTKLODĖ?

Švelnų spaudimą sukuria į medžiagą įterpti itin smulkūs iš sertifikuotų, gamtai ir organizmui draugiškų medžiagų pagaminti stiklo rutuliukai, kurie yra tolygiai pasiskirstę, todėl visiškai nejuntami ir negirdimi. Jie atlieka pagrindinę antklodės funkciją – sukuria spaudimą, o tai padeda atsipalaiduoti, atsikratyti susikaupusio streso bei įtampos.


GALITE NAUDOTI KELIAIS BŪDAIS

·     Kaip antklodę nakčiai. Gerina miego kokybę ir padeda išsimiegoti nepertraukiamai visą naktį. 

·     Kaip pledą poilsiui. Padeda atsipalaiduoti – gravitacinės antklodės sukuriamas spaudimas mažina streso hormonų ir didina laimės hormonų išsiskyrimą.

·     Holistinei terapijai. Įsisupę į tokią antklodę patirsite dar daugiau malonumo po pirties procedūrų, treniruotės, jogos užsiėmimo ar meditacijos. 

·     Specializuotiems poreikiamsRemiantis įvairiais JAV atliktais moksliniais tyrimais, pasunkintos antklodės gali turėti teigiamos įtakos tiek suaugusiesiems, tiek vaikams, turintiems aktyvumo ir dėmesio sutrikimų, patiriantiems nerimo priepuolius, autizmo spektro sutrikimus, neramių kojų sindromą. 


Kuo ypatingos NOXNOX sunkiosios antklodės

·      Padeda sutrikus miegui.

·      Tinka patiriant stresą.

·      Holistiniam gyvenimo būdui. 

·      Suteikia saugumo jausmą.

·      Turi unikalų užvalkalą.

·      Su specialiuoju užpildu.

·     Iš sertifikuotų, aplinkai ir kūnui draugiškų medžiagų.          

 

Naudinga žinoti

·     Leiskite kūnui prie antklodės priprasti pamažu. Tai užtikrins komfortą ir kokybišką poilsį. Pirmas tris dienas pakaks ją naudoti po 15 min. per dieną, nuo 4 iki 10 dienos laiką galite ilginti iki valandos per dieną, vėliau dešimt dienų jau galima ir po 2 valandas, o nuo 21 dienos palanku naudoti ir visą naktį. 

·     Geriausią efektą antklodė suteikia, kai jos svoris sudaro 10–15 proc. žmogaus kūno svorio.


Ką privalu žinoti apie poilsį

Poilsis, kaip vienas pagrindinių energijos šaltinių, dažnai ir nepelnytai pamirštamas: gudraujame, kad neturime tam laiko, veja darbai ir pan. Tiesa tokia: kad būtume sveiki, tinkamai ir kokybiškai pailsėti privalu kiekvieną dieną! Tik tada kūnas pajėgus atsinaujinti, papildyti energijos atsargas, nusimesti nuo pečių laikotarpio spartą ir sociumo reikalavimus, sukuriančius begales įtampų. Tikrai nebūtina vykti į egzotiškas salas, kurios, būkime sąžiningi sau, dovanoja tik trumpalaikio poilsio iliuziją. Mokykitės pailsėti kasdien ir pajusite – būtis taps sveika, jauki ir miela. Pailsėję puikiai susidorosite su sunkumais, stresu, išmoksite kontroliuoti emocijas, nepasiduosite nerimui ar provokacijoms, elgsitės išmintingai, užuot karštligiškai priiminėję sprendimus.


NOXNOX pataria: veiksmingi ajurvedos receptai

Miego sutrikimus patiria apie 30–40 proc. žmonių – priskaičiuojama apie devyniasdešimt miego sutrikimų, arba būsenų, kai dėl psichologinių ir emocinių priežasčių sutrinka miego kokybė, trukmė, miego ir budrumo ritmas. Įprastos nemigos priežastys – nerimas,persidirbimas, susirūpinimas, per stiprus jaudinimasis. Miego kokybę tiesiogiai veikia ir vidurių  užkietėjimas, persivalgymas vakare ar ėjimas miegoti nepavalgius, tonizuojantys gėrimai ir slopinamos emocijos. Nemiga dažnai kamuoja vyresnius žmones, nessenstant natūraliai apsunksta vatadoša, todėl reikėtų vengti sauso, dujų kaupimąsi skatinančio maisto, didinančio vatos kiekį.

1.     Jeigu mėgstate, vakare išgerkite stiklinę šilto pieno su ghisviestu arba ramunėlių, mėtų, melisų arbatos.

2.     Kaip užkandis prieš miegą tinka obuolys ar prinokęs bananas, apibarstytas kuminais.

3.     Pašildykite kojas karštame vandenyje su druska – tai padės atsipalaiduoti. Kojas ir galvą galima įtrinti aliejais: galvai tiks migdolų, kojoms – garstyčių aliejai.  

4.     Raumenis atpalaiduoti padeda šiltas dušas, vonia su eteriniais aliejais. Vonia negali būti pernelyg karšta, antraip stimuliuos, o ne ramins. Eterinius aliejus voniai tirpinkite meduje, piene arba druskoje.

5.     Prieš miegą į kiekvieną ausį įsilašinkite po 2 lašus šilto garstyčių aliejaus ir užkimškite vata.

6.     Lašelį levandų aliejaus galima užlašinti ant pagalvės arba po ja pakišti ryšelį džiovintų levandų.

7.     Raminamai veikia ir jogos asanos: šavasana, šyršasana, utanapadasana.

8.     Psichologiškai geriausiasavo nemigos nesureikšminti, nemaitinti jos dėmesio energija, nesinervinti, jei neužmiegate ir nesijausti ligoniais.

9.    Labai naudingi yra kvėpavimo pratimai.

10.  Įpraskite gulti ir keltis tuo pačiu metu. Vakarą skirkite ramybei ir malonumams. Tiks ramus pasivaikščiojimas, šilta vonia, poezijos knyga, mantros, meditacija.


https://noxnox.lt/sunkios-antklodes/

 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: