Partnerių turinys

Dilema: kūno kremas ar aliejus?

© Joga ir ajurveda.  Nuotrauka: © Kamya

Mūsų kūnas turi net 7 skirtingus audinių sluoksnius. Kremas įsigeria tik į kelis pirmuosius, o  pagal ajurvedą, organiški aliejai gali įsigerti į visus 7 odos sluoksnius ir pasiekti net kraują ir kaulo čiulpus. Kāmyai siūlo ypatingai aukštos kokybės, ekologiškus kūno aliejus, pagamintus pagal senovines ajurvedos receptūras. 

Daugelis klausia, kuo aliejus skiriasi nuo kūno kremo? Jeigu renkatės juos šaltai spaustus ir ekologiškus, aliejai yra natūralūs. Tuo tarpu kremai turi daugybę sudedamųjų dalių, apie kurias mes net nežinome. Ajurveda sako, kad aliejus kur kas naudingiau mūsų odai. Natūralūs aliejai giliai maitina odą, todėl reguliariai juos naudodami galime sulėtinti senėjimo procesus, pamažės raukšlelių, pagerės odos būklė. Aliejus ypač praverčia metų laikais, kai odai itin reikia mūsų dėmesio: šaltą žiemą ir karštą vasarą. 

Mūsų organizme su amžiumi vyksta giluminis sausėjimas. Kiekviena organizmo ląstelė turi lipidinį riebalinį sluoksnį. Labai dažnai jis būna plonesnis nei reikia, dėl to sutrinka medžiagų patekimas į ląstelę. Tinkamai nepamaitintos ląstelės neapsivalo nuo toksinų, badmiriauja, užsiteršia, ir organizmas pradeda per anksti senti.

Reguliariai įtrinant odą aliejumi, ji tampa elastinga, detoksikuojama, nyksta celiulitas. Taip pat daugėja energijos, atsiranda lengvumo jausmas, mažėja streso poveikis, įtampa, gerėja miegas ir stiprėja imuninė sistema.
Ajurvedini
savimasaža– tai ne tik grožį puoselėti padedanti priemonė, bet ir geros sveikatos šaltinis. Būkite gražūs ir sveiki.


https://www.facebook.com/kamya.ayurveda


 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: