Partnerių turinys

Pildome vitaminų atsargas

© Sveikatas sprendimai.  Nuotrauka: © Sveikatos sprendimai

Vitaminas D

Jeigu jo stokojame, organizme trinka kalcio įsisavinimas, trūksta energijos, didėja autoimuninių ligų rizika. Vitaminas D mažina osteoporozės riziką, teigiamai veikia imunitetą.  Vitaminas D yra dviejų formų: D2, (gaunamas iš mielių sterolio ergosterolio, veikiant ultravioletinei šviesai, ir natūraliai randamas saulėtoje aplinkoje augančiuose grybuose) ir  D3, gaunamas saulei veikiant odą. Vitamino Dorganizmas negamina. Negauname jo ir su maistu, nes žuvyse yra tik vitamino D3 forma. Todėl svarbu vartoti biologiškai aktyvią vitamino D formą, kuri yra itin efektyvi, žarnyne stimuliuoja kalcio absorbciją – be vitamino D kalcio pasisavinama tik apie 10–5 proc. 

Glutationas

Glutationas – stiprus antioksidantas, vandenyje tirpi molekulė, kuri dalyvauja įvairiuose fiziologiniuose procesuose ir saugo ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Su amžiumi glutationo kiekis mažėja, didėja Alzheimerio ir Parkinsono, neurodegeneracinių, plaučių, kepenų, širdies ir kraujagyslių ligų rizika, spartėja senėjimo procesai, silpsta imunitetas. Didžiausią naudą organizmui teikia ir geriausiai glutationas pasisavinamas kapsuliavus į liposomas.

Magnis

Šis mineralas dalyvauja daugiau nei 300 organizme vykstančių biocheminių procesų ir yra tiesiogiai atsakingas už gerą širdies ir nervų sistemos veiklą. Tinkamas kiekis magnio mažina antrojo tipo cukrinio diabeto riziką, osteoporozės riziką. Pats organizmas magnio pasigaminti negali, jis gaunamas su maistu arba, jei mityba nevisavertė, papildant racioną maisto papildais. Paveikiausias liposominis magnis, gaminamas pagal naujovišką technologiją, kuri leidžia mūsų kūno ląstelėms geriau jį įsisavinti. 

Dėmesio!

  • Maisto papildai neturi būti vartojami kaip maisto pakaitalai. 
  • Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. 
  • Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.
  • Nevartoti, jei yra padidėjęs jautrumas bet kuriai maisto papildo sudedamajai medžiagai. 

 sveikatossprendimai.lt

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: