Partnerių turinys

Ar gali būti natūrali kosmetika efektyvi?

Partnerio turinys.   © UAB Juara.  Nuotrauka: © UAB Juara

Kodėl natūralioji Novexpert?

Toksikologai  dar 1970 metais iškėlė hipotezę apie kūno reakciją į chemines medžiagas, per ilgą laiką susikaupusias žmogaus organizme, o vėliau jiems pritarė ir imunologai,  nustatydami aiškų ryšį tarp autoimuninių ligų ir modernėjančio mūsų gyvenimo. O kur dar alergologų nerimas dėl vis augančio įvairiomis alergijomis ir padidėjusiu odos jautrumu besiskundžiančių žmonių skaičiaus? Pavojaus varpais skambina ir endokrinologai, savo gausiai publikuotuose moksliniuose straipsniuose atskleidžiantys įvairių endokrininės sistemos trikdytojų poveikį žmogaus  hormoninėms sistemoms. Šie trikdytojai – tai beveik visur  (maiste, antimikrobinėse medžiagose, drabužiuose, plastikinėje taroje, kosmetikoje...) besislepiantys žmogaus rankų sukurtų cheminių priedų kokteiliai. Kosmetikos produktų sudėtyje esantys endokrininiai trikdytojai prasiskverbia pro visus odos sluoksnius, patenka į kraują ir galiausiai kaupiasi žmogaus organizme. Taigi, kiekvienas iš mūsų yra užsiteršęs ir turi vienokių ar kitokių endokrininės sistemos sutrikimų. Nors šios sistemos veiklos visiškai ir nesukontroliuosime, bet, pereidami prie natūralių produktųvartojimo, kai ką pakeisti tikrai galime.


Ar saugu?

     Siekdami kuo didesnio saugumo savo vartotojams  Novexpert pasiekė, kad  2013 metais Europos reglamentuose atsirastų reikalavimas atsižvelgti į cheminių priedų, ir, pirmiausia, konservantų biologinį neskaidomumą ir jo kaupimąsi žmogaus organizme. Patys savo ruožtu  nepagailėjo 5 metų darbo bei keletos mln. eurų projektui, kurį įgyvendinus, buvo galima atsisakyti visų tiek leidžiamų klasikinių, tiek netiesioginių konservantų ir  ant visų produktų pakuočių teisėtai užrašyti : „0% konservantų, 0% cheminių medžiagų, 100% natūralių medžiagų, 100% hipoalerginis, 100% biologiškai skaidus,  “. Ši informacija yra patikrinta AFFSSAPS (French Health Products Safety Agency ) ir patvirtinta tokių nepriklausomų ekspertų  kaip ekologiškos kosmetikos sertifikavimo įstaigų Ecocert ir Cosmos bei apsaugota 2 INPI (National Institute of Industrial Property) patentais. Tai ir dar daugiau galime rasti Novexpert „auksinėse“ taisyklėse, kurių jie patys griežtai laikosi ir kurios garantuoja absoliutų saugumą jų produktus vartoti pasirinkusiems žmonėms:

1. NATŪRALŪS, be cheminių priemaišų ingredientai, t.y. augaliniai ekstraktai išgaunami naudojant superkritinį CO2 ar kitą, augalų komponentus tausojančią technologiją; veikliosios medžiagos kuriamos  biotechnologiniu būdu, nenaudojant jokių genetiškai modifikuotų produktų.
2. Formulių VIENTISUMAS, t.y. ingredientų sterilizavimui nenaudojama nei aukšta temperatūra, nei spinduliuotė.
3. Gamybos KOKYBĖ, t.y. Novexpert laboratorijos yra įdiegusios Gerosios gamybos praktikos (GMP) principus, o tai reiškia, kad gamybos proceso metu taikomi labai griežti reikalavimai aplinkos sterilumui (100 kartų griežtesni, nei standartiniai EU reikalavimai), norint produktus apsaugoti nuo atsitiktinių teršalų. 
4. SERTIFIKUOTOS formulės.

O ar efektyvu?
    Tokia neįtikėtina pažanga  kosmetikos srityje kaip biomimetinė tekstūra (riboja neuro-jautrumą), lameliarinė skystųjų kristalų emulsijos struktūra ( atkartoja raginio odos sluoksnio sandarą), mikro/nanosomos ( dalelės, kuriose patalpintos veikliosios medžiagos pasiekia  reikiamą odos sluoksnį ar gylį ) leidžia žymiai padidinti kosmetikos produktų efektyvumą. Jie savo poveikiu netgi darosi panašūs į vaistus. Iš čia kyla ir naujas terminas “kosmeceutinė” kosmetika ( angl.cosmeceuticals), sudarytas iš dviejų žodžių: „kosmetika“ ir „farmacija“ (angl. pharmaceuticals). Šių 2 žodžių derinys apibrėžia moksliškai pažangią  kosmetiką su inovatyviomis biotechnologijomis ir koncentruotomis formulėmis, kurios galutinis tikslas yra efektyvumas ir gera savijauta. Būtent  tokia ir yra Novexpert, pristatanti save, kaip "kosmeceutikos" prekės ženklą.
    Novexpert nuomone,  kosmetika yra tik tuomet efektyvi, kai jos formulės veikia visus odos sluoksnius ir visas sudedamąsias jos dalis. Bet kaip tai įmanoma padaryti?  Į pagalbą Novexpert specialistams ateina naujausi regeneratyvinės medicinos ir genetikos pasiekimai. Jie ir įgalina pagaminti tokius produktus, kurių poveikis pasireiškia kiekviename odos metabolizmo lygmenyje:
- Molekuliniame, veikiant  genus ir DNR
- Ląsteliniame, veikiant kamienines ląsteles ir fibroplastus
- Tarpląsteliniame, aktyvuojant  hialurono rūgtšies ir kolageno gamybos procesus
- Audinių lygmenyje, veikiant visus 3 odos sluoksnius    
  Šiandieninis mokslas mums atskleidė  5000 kartų mažesnio  už plauko storį  pasaulio paslaptis.Taip susipažinta su DNR ir nustatyta , kad ji gali  puikiai pasitarnauti  reguliuojant  21000 ‘‘aktyvių’’ genų veiklą, pasižyminčių ypatingu jautrumu išorės poveikiams. Taigi, viską ką valgome, ką tepame ant odos ir t.t., įtakoja  DNR ir, žinoma genus. Tai ir sudomino Novexpert, kurie  2001 metais parengė tyrimų planą  nustatyti genui, atsakingam už ląstelių senėjimą. Projekto eigoje buvo ištirti Japonijos salos Okinawos gyventojai (didžiausia šimtamečių koncentracija pasaulyje) ir buvo nustatyta jų ilgo ir sveiko gyvenimo paslaptis – genas sirtuinas, kuris aktyviai reiškėsi senolių genome. Vadinasi, tereikia suaktyvinti šį „jaunystės geną“,  kurio yra visose žmogaus kūno ląstelėse, taigi ir odoje. Tai ir padarė Novexpert gydytojai , sukurdami Novaxyline,  užpatentuotą  Novexpert laboratorijos ir padėjusį  Novexpert laimėti daugiau nei 11 apdovanojimų! Tai sudėtingas kompleksas, susidedantis iš ultra-efektyvių dumblių ekstrakto ir cukraus, kuris aktyvuoja Sirt-1 enzimus keratinocitų branduolyje, kurie savo ruožtu aktyvuoja DNR genus, prailginančius ląstelių gyvenimo trukmę  mažiausiai 20% (atitinka 11 gyvenimo metų).
   Šis Novaxyline kompleksas yra beveik visuose Novexpert produktuose,  o pro-kolageno linijos produktuose
 ( prieš senėjimą)  kartu su augaliniu pagrindu sukurta amino rūgštimi puikiai atlieka  dar ir kamieninių ląstelių apsaugos funkciją. Kaip žinia, odos atsinaujinimas – tai odos ląstelių dauginimosi procesas, dubliuojantis pradinę DNR. Kiekvieną sekundę atsinaujina... 4 mln. ląstelių! Tačiau dėl aplinkos agresijų šiame procese atsiranda klaidų (vidutiniškai trys), sąlygojančių DNR mutacijas, kurios toliau perduodamos naujoms dukterinėms ląstelėms. Iškyla uždavinys sustabdyti šį užburtą ratą, t..y. apsaugoti kamienines ląsteles ir jų mikroaplinką  nuo žalingo išorės poveikio jas perprogramuojant ir palaikant jų išskirtinį sugebėjimą atsinaujinti. Su šia užduotimi sėkmingai  susitvarko Novexpert formulės, naudojamos ANTI-AGE EXPERT linijoje "apsaugodamos"  keratinocitų kamienines ląsteles  nuo oksidacinio streso (+37% atstatytų ląstelių) ir 69%   pagyvindamos jų regeneracinį pajėgumą. 


                      
     Kalbant apie poveikį į tarpląsteliniame lygmenyje vykstančius procesus,  būtina paminėti hialurono rūgštį. Norint sustabdyti senėjimo procesus būtina papildyti hialurono rūgšties rezervus. Kaip tą atlieka Novexpert formulės? Jos trūkumo problemą sprendžia dviem būdais: naudojant ją  išoriškai, o vėliau stimuliuojant jos  ir kolageno sintezę pačiame organizme jau minėtuoju Novaxyline. Novexpert Hialiurono rūgštis gaminama pažangiu biotechnologiniu būdu iš pieno fermentų ir kviečių bei yra ypač gryna ir 100% suyranti. Be to, Novexpert buvo pirmieji pasaulyje, panaudoję savo formulėse 4 tipų labai mažos molekulinės masės hialurono rūgštį (nuo 1,000,000 iki 5,000 daltonų dydžio), kurios molekulės tiksliai identiškos odoje esančios hialurono rūgšties molekulėms. Taip užtikrinamas produktų veikliųjų medžiagų patekimas į visus odos sluoksnius, ko rezultate optimaliai sureguliuojama odos drėgmė, stabdant vandens išgaravimą per odos paviršių, sustiprinamas  odos apsauginis sluoksnis bei odos imuninės savybės, gerėja  mikrocirkuliacija, stimuliuojama proteino   ZO1 ir baltymo okludino (sustiprina  glaudžiąją jungtį tarp epitelinio audino ląstelių, apsaugodamas nuo skysčių išsiliejimo tarp skirtingų ląstelių sluosnių) sintezė. Tokiu būdu, Novexpert odos priežiūrai skirti produktai dirba kaip „veido architektas“ . Jie atstato  veido kontūrus, patempdami suglebusius raumenis ir odą, suteikdami odai stangrumo ir elastingumo, išlygindami negilias raukšles bei sumažidami giliąsias (žr. 2 ir 3 pav). Bet unikaliausia yra tai, kad vienas Novexpert hialurono rūgšties serumo buteliuko sausos hialurono rūgšties kiekis prilygsta 20 hialurono rūgšties injekcijų sausos hialurono rūgšties kiekiui.
       

   Kosmetinių priemonių efektyvumą nusako ir kuo ilgesnis  pageidaujamas  jų aktyvių ingredientų poveikis. Novexpert tai įrodė, sukūrę unikalų stabilizuotą vit.C. Kodėl stabilizuotas? Nes jis nėra taip lengvai paveikiamas šviesos ar karščio kaip paprastasis vit. C. Iš tikrųjų, Novexpert Vit.C linijos pažangiose formulėse  naudojamas 2  rūšių stabilizuotų vit.C, japoniško ir prancūziško, kompleksas. Japoniškasis – tai lengvai modifikuotas grynasis vit.C, tiksliau, jo viena molekulė žaliosios chemijos reakcijos metu sujungiama su  kita neutralia molekule, kuri ir užtikrina šio vitamino neįtikėtiną stabilumą. Būtent jį, kaip vieną stabiliausių ir Azijoje klasifikuojamu  „pusiau-vaistu odai“, ir pasirinko Dr. Daniel Colletta  naujai  Novexpert Vitamino C linijai. Prancūziškasis gaunamas biotechnologiškai sujungiant dvi, t.y. grynojo vit.C ir aktyvią organinio silicio molekules. Kodėl prireikė pastarojo? Dėl kelių svarbių priežasčių:

1. Būtent šio elemento yra daugiausia randama odoje.
2. Būtent jo cheminis derinys su vit.C yra pats efektyviausias derinys, stabdant senėjimo procesus odoje, ypač raukšlių formavimąsi. Neveltui silicis dar vadinamas „odos cementu“, nes jam  geriausiai "sekasi" surišti hialurono rūgšties molekules odoje. 
3. Būtent organinis silicis yra ta aktyvioji silicio forma, gebanti prasiskverbti į giliausius odos sluoksnius.
4. Būtent jis palaiko tokių visiems gyvybiniams procesams organizme svarbių mikroelementų kaip kalcio ir cinko veiklą.
5. Būtent jis sėkmingiausiai darbuojasi skatinant kolageno ir fibroplastų gamybą bei medžiagų apykaitą. Be to, yra nepakeičiamas stiprinant nusilpusį jungiamąjį audinį bei didinant viso organizmo atsparumą infekcijoms.           

    Trumpai aptarus tik kai kuriuos Novexpert produktus, jau galime atsakyti į iškeltą klausimą, kodėl turėtume rinktis būtent šios kompanijos produktus. Atsakymas: nes tai natūralu, saugu, patikima ir labai efektyvu. Be to tai yra veiksminga ir  neskausminga pagalba arba alternatyva, galvojančioms apie botulino injekcijas ar plastines operacijas.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite: